środa, 29 grudnia 2010

Przegląd i "przegląd"!

Dzisiaj Sprawca odwiedził warsztat i zrobił przegląd samochodu. Na szczęście nie było za wielu uszkodzeń po wigilijnej przygodzie. Połamane plastiki i wybita jakaś część w zawieszeniu... ja tam się na tym nie znam, w końcu jestem tylko psem. Najgorsze jest to, że Sprawca postanowił wybrać się i ze mną na "przegląd.".. do WETERYNARZA!!! :(

poniedziałek, 27 grudnia 2010

Święta, święta i po świętach!!!

Święta, święta i po świętach!!! Pozostała tylko choinka i masa jedzenia na które już nie mogę patrzeć. Nie mogę co prawda za wiele kosztować ale nie będę ukrywał, Hana mnie trochę dokarmiła. Sama trochę nowych smaków skosztowała a to, że jest rozrzutna i tu jej kapnie tam jej spadnie to już nie moja wina.

niedziela, 26 grudnia 2010

Świąteczna imprezka u "Kierownika Kolonii"


Pierwszego dnia Świąt niestety nie dane mi było odwiedzić Qzyna Alka ale za to drugiego dnia odwiedziłem mojego ukochanego Kierownika Kolonii! O Qzynku Alku opowiem Wam zapewne innym razem... ale teraz skupię się na Kierowniku Kolonii.

sobota, 25 grudnia 2010

piątek, 24 grudnia 2010

Mam bransoletki i nie zawaham sie ich użyć!!!

No tak!!! Hana szaleje. Już po kolacji wigilijnej rozpakowała prezenty i skupiła uwagę na tym na co inni by nie zwracali większej uwagi. Ma BRANSOLETKI. Patrze na Nią podejrzliwie bo przeczuwam najgorsze :)

Wigilinna przygoda.

Dzisiaj Wigilia, dzień wyjątkowy!!!
Ja tam nie zauważyłem zbytnio wielkiej różnicy ale Sprawca z pewnością będzie dłuuuugo wspominał ten dzień...a wszysko za sprawą tego, że sprzęty nie słuchały się Go dzisiaj praktycznie wcale. Opowiedział wszystko po powrocie do domu a teraz ja Wam napiszę co sie działo.

środa, 22 grudnia 2010

Jupi mam nowy fotel!!

Hahaha, ale mam wyrko. Dostałem prezent z okazji świąt... NOWE WYRKO! Jak widać pięknie się prezentuje, idealnie pasuje, mięciutkie piękniutkie i z moją własną podusią. ie oddam jej nikomu :D