Piękna... prawda? Hana będąc na morzem zwiedziła trzy niezwykłe budowle. Były to latarnie morskie w Jarosławcu (na zdjęciu), Darłówku i Ustce. Było dosyć wysoko i trochę schodów do pokonania ale dzielnie dała radę. Parę kroczków sama o potem całkowicie zdana na Sprawcę, powędrowała na samą górę owych latarń... Była bardzo podekscytowana - w końcu pierwszy raz miała tego typu wycieczkę.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wakacje 2010. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wakacje 2010. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 13 stycznia 2011
sobota, 8 stycznia 2011
Wyjazd nad morze...
Rok 2010 minął... ale jest co wspominać!!! Zeszłoroczny sierpień był bogaty w wydarzenia. Wyjazd na ślub w centrum Polski i wypad nad morze. Niestety ja w nich nie uczestniczyłem.... Mnie wysłano na kolonie. Tak to się podobno czasem praktykuje w "rodzinie". Podopieczni na kolonie a sami jadą na wczasy... no cóż. Ja tam nie narzekam bo na koloni było fajnie.
Za to Hana ma co wspominać!! Dzielnie wytrwała w podróży...
Subskrybuj:
Posty (Atom)