Łobuziaki 3

czyli historia pierwszego, drugiego i trzeciego łobuziaka ;)

Strony

  • Strona główna
  • Oto JA!

wtorek, 20 września 2016

Poducha...

No i jest nowa, pachnąca, mięciutka poducha.... ojjj jak przyjemnie:-)

Autor: Łaba o 10:31 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: Łaba
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Oto poczatek...

Nadszedł dzień, kiedy to słowo stało się blogiem.
By zrozumieć jego sens, nie zaczynaj od końca... Oto początek.

Liczba wyświetleń

Szukaj

Ulubione blogi

  • U MAGDY...
    Imi este comod sa folosesc cuptorul cu microunde - Traim intr-o perioada in care ne dorim sa efectuam orice activitate in cel mai scurt timp, astfel incat sa trecem la urmatoarea si tot asa. Din acest moti...
    7 lat temu
  • nasz Szymcio
    majówka 2012 w Szczawnicy - Szczawnica to raj dla Szymcia, na każdym kroku ławka, nadal nie odpuszcza. Spotkanie pierwszego stopnia w piaskownicy zaliczone, mina nieco kwaśna. ...
    14 lat temu
english

Archiwum bloga

  • ▼  2016 (1)
    • września (1)
  • ►  2014 (12)
    • marca (1)
    • lutego (3)
    • stycznia (8)
  • ►  2013 (3)
    • maja (3)
  • ►  2012 (9)
    • grudnia (4)
    • listopada (2)
    • lipca (3)
  • ►  2011 (25)
    • lipca (8)
    • maja (1)
    • kwietnia (1)
    • marca (1)
    • lutego (2)
    • stycznia (12)
  • ►  2010 (15)
    • grudnia (15)

Etykiety

  • Ali (12)
  • Hana (31)
  • Luźno tak (6)
  • Łaba (33)
  • Sanki (2)
  • Śmieszni Qmple (1)
  • Świeta (11)
  • wakacje 2010 (2)
  • YouTube (11)

Obserwatorzy

Popularne posty

głosuj

Najlepsze Blogi
Humor
Top Blogs
NAJLEPSZE BLOGI
wilku. Motyw Okno obrazu. Obsługiwane przez usługę Blogger.