Sezon spacerowy uważam za otwarty. Piękna pogoda, piękne kobiety. ... czego chcieć więcej ;-)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ali. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ali. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 24 marca 2014
piątek, 31 stycznia 2014
sobota, 25 stycznia 2014
niedziela, 19 maja 2013
piątek, 21 grudnia 2012
Choinka
No i zaczęło się... wieszanie, przekładanie, podjadanie cukierków jeszcze nie zawieszonych na świątecznym drzewku. Oczywiście podjadały tylko dziewczyny bo ja to mam swoje przysmaki.
czwartek, 20 grudnia 2012
środa, 5 grudnia 2012
poniedziałek, 12 listopada 2012
czwartek, 8 listopada 2012
poniedziałek, 11 lipca 2011
wtorek, 10 maja 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)

