Nasza ulubiona reklama internetowa :)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Luźno tak. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Luźno tak. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 21 lutego 2011
środa, 12 stycznia 2011
Ciąża
Her General ma chwiejność, a i plecy ją często bolą.Tak to już jest z kobietami w ciąży. :) Dzisiaj mamy ogórkową, może i mi coś chlapną :D :D :D
środa, 5 stycznia 2011
piątek, 24 grudnia 2010
Wigilinna przygoda.
Ja tam nie zauważyłem zbytnio wielkiej różnicy ale Sprawca z pewnością będzie dłuuuugo wspominał ten dzień...a wszysko za sprawą tego, że sprzęty nie słuchały się Go dzisiaj praktycznie wcale. Opowiedział wszystko po powrocie do domu a teraz ja Wam napiszę co sie działo.
środa, 15 grudnia 2010
Dzieciątko.
Jeszcze tylko kilka dni i Boże Narodzenie. Narodzi się dzieciątko... Przypominam sobie w tym momencie ten dzień kiedy inne dzieciątko przyszło na świat. Tak, tak... wiecie jakie.
Mam na myśli Montanę. To właśnie wtedy moje życie wywróciło się do góry łapami.
piątek, 10 grudnia 2010
Może nas przedstawię...
No tak..Mnie już znacie nazywam się Łobuz - pseudonim Łaba lub Cielak ...czasem mówią do mnie chłopie ;) Jest jeszcze kilka osób w tej rodzinie ale po kolei .
Subskrybuj:
Posty (Atom)
