Patyczki...jak ja je uwielbiam. B-)
sobota, 14 lipca 2012
czwartek, 12 lipca 2012
piątek, 22 lipca 2011
Konik
Hana dopadła konia w markecie :-) takiego kolorowego z siodłem. nawet sama zapłaciła za przejażdżkę. W końcu Her General podarowała z 3 dwuzłotówki na luźne wydatki...
niedziela, 17 lipca 2011
Oooo...Kurka!!! u gungu.
O...kurka i kolejna i następna...policzę je!!!
deden...dwa...tsi....a co tam... dam im wszystkim jeść! w końcu to wujek (gungu) stawia!
sobota, 16 lipca 2011
Mini wakacje
No tak... małe wakacje dla każdego. Ja spakowany wyjechałem na kolonie do Ukochanego Kierownika Kolonii a Hana i Ali wraz z rodzicami na mini wczasy.

Hana nie byl zbytnio zadowolona wstawaniem o 23-ciej ale cóż... Nie było innej możliwości. Z Łobuziakami lepiej jeżdzić w nocy kiedy śpią...
Subskrybuj:
Posty (Atom)
