wtorek, 28 stycznia 2014

Ślizgawka.

Hana dzisiaj odkryła frajdę ślizgania. Ja mam trochę odmienne zdanie na temat ślizgających się łap na lodzie. W Nią wstępuje mały diabełek a mnie normalnie paraliżuje. :-)

Mmmm.... błogo

Mmm.... nowa podusia. Pięknie

sobota, 25 stycznia 2014

czwartek, 23 stycznia 2014

Nowy rok. Nowe wyzwania!

Leci mi niż 6-ty rok. .. tak w tym roku stuknie mi 6 latek.  Jestem juz dorosły i bardziej opanowany, wiec zobowiązuje się do większej aktywności. ;-) założyłem się ze Sprawcą o wór przysmaków jeśli podwoję ilość postów w tym roku. Uda mi się?